GAME MUSIC CONTEST

GAME MUSIC CONTEST

Wyniki Konkursu:

Na Konkurs nadesłano 33 kompozycje oznaczone godłem, z czego warunki konkursowe spełniły 32 zgłoszone utwory.

Nagrodę główną w postaci premierowego wykonania utworu podczas GAME MUSIC CONCERT oraz aranżacji zwycięskiego utworu na skład orkiestrowy, a także dodatkową nagrodę w postaci zaproszenia do wzięcia udziału w GAME MUSIC DISCUSSION PANEL w dniu 18 lutego 2023 w charakterze prelegenta otrzymał utwór oznaczony godłem COBBA. 

Po otwarciu plików z danymi osobowymi uczestników Konkursu Jury stwierdziło, iż nagrodę otrzymał Jakub Tokarczyk.

 

GAME MUSIC CONTEST – Międzynarodowy Konkurs Muzyczny na muzyczne logo GAME MUSIC FEST to okazja dla tych, którzy chcieliby przedstawić skomponowane przez siebie dzieło kilku tysiącom osób, zgromadzonym w Spodku – miłośnikom gier i niesamowitej muzyki, która im towarzyszy. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Przedmiotem Konkursu jest stworzenie logotypu muzycznego GAME MUSIC FEST, który powinien trwać od 30 do 60 sekund i być zarejestrowany w formie audio. Uczestnicy mogą dołączyć także partyturę dzieła, ale wysłanie jej nie jest obowiązkowe.

Nagrodą w Konkursie jest premierowe wykonanie utworu podczas GAME MUSIC CONCERT 17 lutego 2023 w katowickim Spodku  (wraz z instrumentacją utworu w wypadku niedostarczenia zapisu nutowego). Dodatkową nagrodą jest również zaproszenie do udziału w panelu dyskusyjnym 18.02.2023 w charakterze prelegenta.

Jury Konkursu:

  • Bartosz Chajdecki – kompozytor
  • Adam Skorupa – kompozytor
  • Ben Parker – Lead Music Producer w Laced, londyńskim oddziale Keywords Studios, Partnera Strategicznego GAME MUSIC FEST
  • Adam Wesołowski – dyrektor Filharmonii Śląskiej

 

Regulamin →

Oświadczenie →

RODO →

 

 

Partner Strategiczny

Keywords Studios

 

Partnerzy

Uniwersytet Śląski Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Uniwersytet Śląski Instytut Sztuk Plastycznych

 

CD Action

 

Katowickie Inwestycje S.A.

PARTNERZY