Dane teleadresowe

Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego
ul. Sokolska 2, 40-084 Katowice
NIP 6340137669

Centrala
tel. 32 351 17 19

Kasa biletowa
Katowice, ul. Sokolska 2
tel. 32 351 17 13 | 503 774 949
kasa@filharmonia-slaska.eu

Konto przeznaczone do dokonywania przedpłat i opłat za bilety na koncerty (po potwierdzeniu rezerwacji przez kasjera Filharmonii Śląskiej)*
ING BANK ŚLĄSKI S.A. W KATOWICACH 
64 1050 1214 1000 0024 0652 0359
NIP 634-013-76-69

Konto przeznaczone na opłaty za transakcje kontrahentów oraz opłaty za audycje szkolne i przedszkolne*
Santander Bank Polska S.A.
93 1090 1186 0000 0001 4266 6156

* Podane powyżej rachunki bankowe nie są przypisane do zakupów biletów on-line

 

Dyrektor Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego
Adam Wesołowski

 

Kierownik artystyczny
prof. Mirosław Jacek Błaszczyk 

 

Sekretariat/Kancelaria
tel. 32 351 17 19 | 32 351 17 01, 
sekretariat@filharmonia-slaska.eu
sekretariatartystyczny@filharmonia-slaska.eu

Główna księgowa
Justyna Rusecka
tel. 32 351 17 11
j.rusecka@filharmonia-slaska.eu

 

Kierownik artystyczny Chóru Filharmonii Śląskiej- Chórmistrz
dr Jarosław Wolanin 
tel. 512-016-892
j.wolanin@filharmonia-slaska.eu

 

Biuro Koncertowe
Regina Gowarzewska – Kierownik
tel. 32 351 17 17 | 512 016 935
r.gowarzewska@filharmonia-slaska.eu
biurokoncertowe@filharmonia-slaska.eu

Młoda Filharmonia
Aleksandra Stacha – Koordynator 
tel. 32 351 17 19 | 512-372-015
a.stacha@filharmonia-slaska.eu

Audycje Szkolne
Jolanta Schmidt – Koordynator
tel. 32 351 17 03  | 510 046 131
j.schmidt@filharmonia-slaska.eu

Audycje Przedszkolne – Pani Gama zaprasza
Barbara Badura – Koordynator
tel.  512 016 853
b.badura@filharmonia-slaska.eu

Biuro Marketingu, Promocji i Projektów
Elżbieta Huzior – zastępca kierownika
tel. 512 372 016
e.huzior@filharmonia-slaska.eu

Księgowość
tel. 32 351 17 08
ksiegowosc@filharmonia-slaska.eu

Dział Administracyjno-Techniczny
Magdalena Lenart-Rosner – Kierownik
tel. 32 351 17 05 | 516-057-691
m.lenart@filharmonia-slaska.eu

Dział ds. Pracowniczych
Aldona Mendera – Kierownik
tel. 32 351 17 02
kadry@filharmonia-slaska.eu

Fundacja Muzyczna Międzynarodowego Konkursu Dyrygentów
im. G. Fitelberga
prof. Mirosław Jacek Błaszczyk – Prezes
tel.: 32 351 17 19  | 512 372 015
fundacja@filharmonia-slaska.eu
ul. Sokolska 2, 40-084 Katowice
NIP: 634-23-45-685

Stowarzyszenie Przyjaciół Filharmonii Śląskiej
dr Adam Wagner
tel.  516 057 690
spfs@filharmonia-slaska.eu
ul. Sokolska 2, 40-084 Katowice
NIP: 634-24-78-357

 

PARTNERZY