Jak „załapać się” na upragniony koncert?

Kiedy Filharmonię odwiedzają wielkie gwiazdy ? instrumentaliści, wokaliści i dyrygenci, trzeba wziąć pod uwagę duże zainteresowanie konkretnym koncertem. Aby nie przegapić wielkiego wydarzenia, stosuj się do następujących wskazówek:

  1. Na bieżąco śledź repertuar Filharmonii obserwując uważnie stronę www oraz media społecznościowe ? informacje uzupełniamy na bieżąco, informując wcześniej o wszystkich koncertach oraz ewentualnych zmianach.
  2. Jeśli przy wyborze koncertu kierujesz się wyłącznie kryterium programu, a nie wykonawcy, mimo wszystko sprawdź, kto będzie występował ? wielkie gwiazdy przyciągają tłumy, więc abyś mógł cieszyć się upragnionym koncertem, upewnij się, że zrobiłeś rezerwację lub kupiłeś bilet wcześniej.
  3. Tak samo jak nazwiska, tak i największe i najbardziej popularne dzieła wyprzedawane są zwykle dość szybko. Pamiętaj, aby dokonać rezerwacji nawet miesiąc wcześniej.
  4. Jeśli wybierasz się na koncert sylwestrowy, musisz zaplanować wizytę u nas ze znacznym wyprzedzeniem ? bilety na to wydarzenie zwykle sprzedane są jeszcze w sierpniu! Pamiętaj jednak, że program sylwestrowy grany jest zwykle kilkakrotnie, jeśli więc zobaczysz informację o braku miejsc, sprawdź, czy w innym terminie są one jeszcze dostępne.
  5. Nie udało Ci się kupić biletu na czas? Nic straconego! Zapraszamy do kontaktu z kasą biletową, gdzie zawsze uzyskasz informację o dostępności dostawek.

 

PARTNERZY