#zostańwdomu i zaśpiewaj z nami!

Wszystkie dzieci, które spragnione są kontaktu z muzyką, radości jaką niesie i tęsknią za wspólnym śpiewaniem, zapraszamy do udziału w internetowym programie Filharmonii Śląskiej #zostańwdomu i zaśpiewaj z nami!

Chór Filharmonii Śląskiej, Barbara Badura oraz Adam Żaak jako niesamowity Bimsala Tralalala zabiorą dzieci w muzyczną podróż. Podczas spotkania uczestnicy poznają m.in. tajniki pracy w chórze, dowiedzą się, jak prawidłowo przygotować się do śpiewania oraz razem z chórem wspólnie wykonają piosenkę ? a to wszystko bez wychodzenia z domu!

Zajęcia będą odbywać się co tydzień w niedzielę o godzinie 11 zarówno na Facebooku, jak i na kanale YouTube Filharmonii Śląskiej. Po raz pierwszy spotkamy się już 26 kwietnia. By nie zapomnieć o żadnym z odcinków, już dziś zapiszcie się do wydarzenia na Facebooku, które przypomni o zbliżającej się emisji. 

Projekt #zostańwdomu i zaśpiewaj z nami przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Zapraszamy wszystkich chętnych ? samodzielnie lub z rodzicami ? do wspaniałej zabawy, która nie tylko pozwoli spędzić przyjemnie czas, ale i rozwinie kreatywność, umiejętności, a może? rozbudzi nową pasję?

Drodzy Rodzice, zachęcamy do wprowadzenia swoich pociech w magiczny świat muzyki! Niezależnie od tego, czy będzie to Wasza pierwsza przygoda z Filharmonią Śląską, czy też uczestniczyliście już w audycjach z cyklu Akademia Muzycznego Smaku, nie musicie już rezygnować z rodzinnych spotkań z dźwiękami ? wystarczy być z nami w niedzielne przedpołudnia!

 

Zobacz także:

 

 

 

 

PARTNERZY